Skip to content

BİUD | Belge İnceleme Uzmanları Derneği

Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler arrow 2016 Yılı İçin Bilirkişi Başvuruları 01 Ekimde Başlıyor
2016 Yılı İçin Bilirkişi Başvuruları 01 Ekimde Başlıyor
2016 YILI İÇİN BİLİRKİŞİ BAŞVURULARI 01 EKİMDE BAŞLIYOR

Değerli üyemiz, her sene olduğu gibi bu yıl da Adalet Komisyonuna bilirkişilik başvurusu 1 Ekim - 31 Ekim 2015 tarihleri arasında yapılacaktır.

Konuyla ilgili olarak İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu tarafından yapılan duyurunun bir örneği için tıklayınız.

Bilirkişi başvuruları; İstanbul Adliyesi Resmi Sitesinde (www.istanbul.adalet.gov.tr )  01/10/2015 tarihinden itibaren aktif hale gelecek olan ilan ekindeki başvuru formu eksiksiz doldurularak ve diğer istenen belgeler ile İstanbul Adalet Sarayı içerisinde -2. (EKSİ İKİNCİ) KAT, A-1 BLOK KONFERANS SALONUNA bizzat yapılacaktır.

UYAP üzerinden nitelikli elektronik imza ile de başvuru yapılabilecek olup bu durumda da evrakların yine Komisyon Başkanlığına bizzat iletilmesi gerekmektedir.

Saygılarımızla.

YÖNETİM KURULU

 

BİUD - Belge İnceleme Uzmanları Derneği

Duyuru ve Etkinlikler

Yeni Web Sitemiz Açıldı
Üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni web sitemiz yayına açılmıştır.

Arama

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

Üç Günlük Hava Tahmini

İstanbul Hava Durumu

İstatistikler

Ziyaretçiler: 348238

Kimler Sitede


SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi